FELIPE V (1700-1746). 8 Reales. (Ar. 26,95g/39mm). 1734. México. MF. (Cal-2019-1442). EBC. Preciosa pátina.
FELIPE V (1700-1746). 8 Reales. (Ar. 26.95g / 39mm). 1734. Mexico. MF. (Cal-2019-1442). Extremely Fine. Beautiful patina.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 649
Puja inicial 250€