AMADEO I (1871-1873). 5 Pesetas. (Ar. 24,91g/37mm). 1871 *18-71. Madrid DEM. (Cal-2019-1). EBC-/MBC+.
AMADEO I (1871-1873). 5 Pesetas. (Ar. 24.91g / 37mm). 1871 * 18-71. Madrid DEM. (Cal-2019-1). Almost Extremely Fine/ Good Very Fine.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 1021