ALFONSO XIII (1885-1931). 1 Peso. (Ar. 24,76g/37mm). 1897. Manila SGV. (Cal-2019-122). MBC-. Pátina.
ALFONSO XIII (1885-1931). 1 Weight. (Ar. 24.76g / 37mm). 1897. Manila SGV. (Cal-2019-122). VG. Patina.
Martes, 30 Marzo 2021 | 15:00
Lote 638