ALFONSO XIII (1885-1931). 1 Peseta. (Ar. 4,94g/23mm). 1904 *19-04. Madrid SMV. (Cal-2019-68). EBC-/EBC. Restos de pátina verde. Excelente reverso.
ALFONSO XIII (1885-1931). 1 peseta. (Ar. 4.94g / 23mm). 1904 * 19-04. Madrid SMV. (Cal-2019-68). XF/ AU. Traces of green patina. Excellent reverse.
Martes, 30 Marzo 2021 | 15:00
Lote 613