ALFONSO XII (1874-1885). 25 Pesetas. (Au. 8,07g/24mm). 1881 *18-81. Madrid MSM. (Cal-2019-82). MBC+/EBC-.
ALFONSO XII (1874-1885). 25 Pesetas. (Au 8.07g / 24mm). 1881 * 18-80. Madrid MSM. (Cal-2019-82). VF/ XF.
Martes, 30 Marzo 2021 | 15:00
Lote 595