ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24,76g/37mm). 1885 *18-87. Madrid MPM. (Cal-2019-63). MBC+/EBC-.
ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24.76g / 37mm). 1885 * 18-87. Madrid MPM. (Cal-2019-63). VF/ XF.
Martes, 30 Marzo 2021 | 15:00
Lote 561