ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24,91g/37mm). 1876 *18-76. Madrid DEM. (Cal-2019-37). EBC-/MBC+. Rotura de cuño. Limpiada.
ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24.91g / 37mm). 1876 * 18-76. Madrid DEM. (Cal-2019-37). XF/ VF. Die break. Cleaned.
Martes, 30 Marzo 2021 | 15:00
Lote 542