REYES CATOLICOS (1474-1504). 1 Real. (Ar. 3,35g/24mm). Granada. (Cal-2019-372). MBC. Bonita pátina oscura.
CATHOLIC KINGS (1474-1504). 1 Real. (Ar. 3.35g / 24mm). Grenade. (Cal-2019-372). F. Nice dark patina.
Martes, 30 Marzo 2021 | 15:00
Lote 358