GRANOLLERS (BARCELONA). 25 Céntimos y 1 Peseta. 1 de Junio de 1937. Series 7 y A, respectivamente. (González: 8111/12). Serie completa. EBC/MBC.
GRANOLLERS (BARCELONA). 25 Cents and 1 Peseta. June 1, 1937. Series 7 and A, respectively. (González: 8111/12). Complete series. AU/ F.
Jueves, 11 Marzo 2021 | 16:00
Lote 919