FOIXA (GERONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. Mayo 1937. (González: 7902/03). Inusual serie completa. MBC/EBC.
FOIXA (GERONA). 50 Cents and 1 Peseta. May 1937. (González: 7902/03). Unusual complete series. F/ AU.
Jueves, 11 Marzo 2021 | 16:00
Lote 908