SALLENT (BARCELONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. Mayo 1937. Serie A, ambos. (González: 9822, 9823). EBC+/MBC+.
SALLENT (BARCELONA). 50 Cents and 1 Peseta. May 1937. Series A, both. (González: 9822, 9823). AU/ VF.
Jueves, 11 Marzo 2021 | 16:00
Lote 1061