ARTES (BARCELONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. (1938ca). (González: 6418/19). EBC/MBC.
ARTS (BARCELONA). 50 Cents and 1 Peseta. (1938ca). (González: 6418/19). AU/ F.
Miércoles, 20 Enero 2021 | 16:00
Lote 167
Puja inicial 25€