PERU. 1 Sol. (Ar. 24,90g/37mm). 1934. (Km#218.2). EBC. Bonita pátina.
PERU. 1 Sol. (Ar. 24.90g / 37mm). 1934. (Km # 218.2). AU. Nice patina.
Martes, 22 Diciembre 2020 | 12:00
Lote 2479