GOBIERNO PROVISIONAL (1868-1871). 5 Pesetas. (Ar. 24,82g/37mm). 1870 *18-70. Madrid SNM. (Cal-2019-39). MBC+/EBC-.
PROVISIONAL GOVERNMENT (1868-1871). 5 Pesetas. (Ar. 24.82g / 37mm). 1870 * 18-70. Madrid SNM. (Cal-2019-39). VF/ XF.
Martes, 22 Diciembre 2020 | 12:00
Lote 1866