ISABEL II. 1 Real. 1852. Madrid. Cal-418. Ar. 1,31g. Bonita pátina. MBC-.
ISABEL II. 1 Real. 1852. Madrid. Cal-418. Ar. 1.31g. Nice patina. VG.
Martes, 22 Diciembre 2020 | 12:00
Lote 1836