FERNANDO VI (1746-1759). 8 Reales. (Ar. 26,77g/40mm). 1756. México MM. (Cal-2019-491). MBC+/EBC-.
FERNANDO VI (1746-1759). 8 Royals. (Ar. 26.77g / 40mm). 1756. Mexico MM. (Cal-2019-491). VF/ XF.
Martes, 22 Diciembre 2020 | 12:00
Lote 1703