515 | Monarquía Española

FELIPE IV. 16 Maravedís. 1661. Segovia BR. Cal-1508; J.S. M 516. Ae. 5,01g. EBC/MBC+.

Miércoles, 3 Octubre 2018 | 16:00

Lote 515