363 | Hispano Arabe

CALIFATO ABBASIDA. Al-Rashid. Dirham. 187H. Balkh. Lowick/Savage 2133 Var. Ar. 2,86g. EBC-/MBC+. Rara.

Miércoles, 3 Octubre 2018 | 16:00

Lote 363

Puja inicial 60€