202 | Imperio Romano

NERON. As. (Ae. 11,30g/29mm). 66 d.C. Lugdunum. (RIC 544; Cohen 303). MBC+/MBC. Pátina verde.

Subasta Online Monedas #35

Miércoles, 18 Marzo 2020 | 16:00

Lote 202

Puja inicial 200€