10 | Grecia Antigua

BRUTTIUM, Rhegion. Tetras. (Ae. 2,58g/16mm). 203-189 a.C. (SNG ANS 772; SNG Munchen 1707). MBC+/EBC.

Subasta Online Monedas #35

Miércoles, 18 Marzo 2020 | 16:00

Lote 10